+420 725 512 549
info@paleo-doupe.cz

Čokoláda s kešu BIO 70 g

70 g
Česká republika
Bio
na dotaz

70 Kč s DPH

Recepty připravujeme, pokud chcete být informován(a) o novinkách přihlašte se prosím k odebírání novinek na hlavní stránce.
Děkujeme

Čokoláda s 52% kakaa s opravdu raw kešu ořechy a ovocnou lucumou. Jedním slovem: "delikátní". Je nejčastějším dárkem, vyhledávaným antidepresivem i potěšením pro všechny smysly. Základním rozdílem oproti běžným čokoládám je, že je vyráběná z nepraženého kakaa. Všechny kakaové součásti, které obsahuje, se vyrábí z nepražených kakaových bobů, díky čemuž se v čokoládě zachovají veškeré výživné hodnoty, kterými semena plodů kakaovníku Theobroma Cacao (řecky Pokrm bohů) oplývají. Jsou zejména významným zdrojem hořčíku a organické síry v přírodě, přičemž právě hořčík je považován za jeden z nejvíce nedostatkových prvků v současné běžné stravě. Kromě toho jsou zdrojem velmi širokého spektra dalších minerálů a vitamínů. Podle vědeckých výzkumů je kakao jednou z plodin nejbohatších na antioxidanty, obsah flavonoidních antioxidantů v kakau je přibližně 10%, což je 3x více než v zeleném čaji a 20x více než v praženém běžně dostupném kakaovém prášku. Čokoláda z nepraženého kakaa však v sobě obsahuje všechny tyto látky v nezměněné podobě. Při samotné výrobě čokolády teplota nikdy nepřesahuje 40°C - splňuje tedy standard RAW. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin.Neobsahuje žádné emulgátory, pojiva, přídavné ani jiné chemické látky.

Výrobce: Lifefood 

Váha: 70 g 

Složení: kakaové máslo bio, kakaový prášek bio, raw kešu oříšky bio (21%), raw sirup z agáve bio, lucuma mletá bio, kokos mletý bio; obsah kakaové sušiny nejméně 52% 

ALERGEN: ořechy 

Země původu: EU 

Průměrná výživná hodnota ve 100 g produktu:
Energetická hodnota: 2294 kJ / 550 kcal 
tuky: 46 g, z toho nasycené 21 g
bílkoviny: 10 g
sacharidy: 33 g, z toho cukry 19 g
vláknina: 9 g

Popis
Složení
© 2014 - 2019 Paleo-Doupě.cz