+420 725 512 549
info@paleo-doupe.cz

Čokoláda s konopným semínkem BIO 70 g

70 g
Česká republika
Bio
na dotaz

70 Kč s DPH

Recepty připravujeme, pokud chcete být informován(a) o novinkách přihlašte se prosím k odebírání novinek na hlavní stránce.
Děkujeme

"Oříšková" čokoláda s jemně krémovou chutí díky obsahu konopných semínek.Lahodná a křupavá. Čokoláda patří mezi nejoblíbenější jídla na světě a řada lidí západního světa si neumí život bez ní ani představit. Je nejčastějším dárkem, vyhledávaným antidepresivem i potěšením pro všechny smysly. Základním rozdílem oproti běžným čokoládám je, že je vyráběná z nepraženého kakaa. Všechny kakaové součásti, které obsahuje, se vyrábí z nepražených kakaových bobů, díky čemuž se v čokoládě zachovají veškeré výživné hodnoty, kterými semena plodů kakaovníku Theobroma Cacao (řecky Pokrm bohů) oplývají. Jsou zejména významným zdrojem hořčíku a organické síry v přírodě, přičemž právě hořčík je považován za jeden z nejvíce nedostatkových prvků v současné běžné stravě. Kromě toho jsou zdrojem velmi širokého spektra dalších minerálů a vitamínů. Podle vědeckých výzkumů je kakao jednou z plodin nejbohatších na antioxidanty, obsah flavonoidních antioxidantů v kakau je přibližně 10%, což je 3x více než v zeleném čaji a 20x více než v praženém běžně dostupném kakaovém prášku. Čokoláda z nepraženého kakaa však v sobě obsahuje všechny tyto látky v nezměněné podobě. Při samotné výrobě čokolády teplota nikdy nepřesahuje 40°C - splňuje tedy standard RAW. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin.Neobsahuje žádné emulgátory, pojiva, přídavné ani jiné chemické látky.

Výrobce: Lifefood 

Váha: 70 g 

Složení: kakaové máslo bio, kakaový prášek bio, raw sirup z agáve bio, konopné semínko bio (11%), slunečnicové semínko bio (10%); obsah kakaové sušiny nejméně 60% 

Země původu: EU 

Průměrná výživná hodnota ve 100 g produktu:
Energetická hodnota: 2314 kJ / 555 kcal 
tuky: 47 g, z toho nasycené 19 g
bílkoviny: 11 g
sacharidy: sacharidy 31 g, z toho cukry 23 g
vláknina: 8 g

Popis
Složení
© 2014 - 2019 Paleo-Doupě.cz