+420 725 512 549
info@paleo-doupe.cz

Dobře živeni

2000 g
na dotaz

309 Kč s DPH

Recepty připravujeme, pokud chcete být informován(a) o novinkách přihlašte se prosím k odebírání novinek na hlavní stránce.
Děkujeme

Nejoblíbenější, nejprodávanější a nejvtipnější paleokuchařka světa pro všechny,
kteří rádi jedí. Kniha Dobře živeni se od svého prvního vydání v roce 2011
stala bestsellerem a studnicí inspirace každého moderního kuchaře, a to i těch líných.
Čeká na vás celkem 115 delikates a variací, vytvořených s požadavkem co nejmenší časové investice, zato s těmi nejvyššími požadavky na chuť a dodržení paleo zásad. Víte, že Melissa miluje Prahu natolik, že se k nám chce přestěhovat z USA? Pokrmy z knihy Dobře živeni ohromíte rodinu, přátele a hlavně své chuťové kanálky. A navíc získáte zdraví, vitalitu i nezapomenutelné zážitky.

 

Co vám schází k tomu, abyste se stali šéfkuchařem na bázi palea či Whole30 ve vlastní kuchyni? Vlastně nic moc! Melissa vás provede vařením od úplného začátku, ukáže vám postupy, nářadí a suroviny, které potřebujete. Tato milá a bezprostřední Američanka nás ohromila svým bezprostředním stylem, takže očekáváme, že i vy si při čtení budete připadat, že sedí u vás v kuchyni a s úsměvem a elegancí vám vysvětluje, jak vykouzlit z mletého masa tucet jídel, a to pouze s pomocí drobných úprav. Takovou průvodkyni bychom v kuchyni potřebovali všichni. Pozvěte ji tedy na večeři, nechte si od ní poradit. Zahrajte si její oblíbenou hru: jak by to šlo jinak? A pořiďte si stopky. Budete je potřebovat! Musíte si přece změřit, kolik toho stihnete uvařit během hodinky. Závod v kuchyni může být (zvláště s těmi stopkami) legrace. Co vám tato kniha dá? Vrátí vám chuť a vášeň k vaření. Melissa je dohazovačka, která zařídí, aby mezi vámi a vaší kuchyní přeskočila jiskra.

 

Překladatel: Sylva Ficová
Edice: Fit & Food
Formát: 216 × 216 mm
Počet stránek: 176
Počet ilustrací: 256
Vazba: brožovaná
Barevnost: plnobarevná
ISBN: 9788087270905

Složení není dostupné. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Popis
© 2014 - 2018 Paleo-Doupě.cz