+420 725 512 549
info@paleo-doupe.cz

Jak pálit a neukládat ebook + bonusy

Česká republika
na dotaz

470 Kč s DPH

Recepty připravujeme, pokud chcete být informován(a) o novinkách přihlašte se prosím k odebírání novinek na hlavní stránce.
Děkujeme

Nyní máte možnost koupit si vynikající knihu v elektronické verzi - Jak pálit a neukládat - i přes náš obchod. Všechny záruky a podmínky jako při koupi z webu autora Petra Nováka - tedy garance vrácení peněz v případě nespokojenosti do 30 dnů. Vše bylo testováno již na mnoha desítkách lidí a zaručeně funguje.

Pokud máte tedy zájem, můžete si ji přidat do nákupního košíku a po přijetí Vaší platby Vám na kontaktní email odešleme knihu. Pokud nebude doručena, budeme se Vás snažit kontaktovat znova a proto tedy uvádějte prosím i telefonní číslo.

Rozsah: 370 stran

Obsah: Petr Novák, autor Fitplan.cz, po oblíbeném kurzu Jak pálit a neukládat přišel s vydáním elektronické publikace, která kopíruje kurz a rozšiřuje ho o další informace. Je možno zakoupit i verzi s bonusy. Kniha pojednává o životním stylu, který Vás nasměřuje k lepším výsledkům a zdraví, jehož vedlejším produktem je i zhubnutí. Přechod na tukový metabolismus má určitá úskalí a autor Vám s nimi pomůže, mimo jiné Vám vyvrátí jistá dogmata našeho běžného života, pomůže s motivací a tím, jak tuto změnu udržet až do zdárného splnění cílů.

Bonusy:

  • detailní cvičební plán na 6 měsíců
  • kuchařka s 97 recepty (téměř vše paleo/primal)
  • seznam vybraných potravin pro lepší pálení tuků
  • kompletní průvodce glykemických indexů (GI) a zátěží potravin (GZ)
  • seznam minerálů a vitamínů a potravin je obsahující
  • e-book Jak na kvalitní spánekÚDAJE K PLATBĚ:

Pokud budete platit tento ebook přes náš eshop, prosím vyberte PLATBU PŘEVODEM a OSOBNÍ ODBĚR. Abychom se vyhnuli zbytečnému dosílání rozdílu v platbě. Informace jak pokračovat dál budou předány ihned jak přejde platba a ebook bude zaslán z webu autora vzápětí. Pokud nechcete koupit knížku u nás v eshopu, ale přímo u autora, můžete tak učinit zde

Složení není dostupné. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Popis
© 2014 - 2019 Paleo-Doupě.cz