+420 725 512 549
info@paleo-doupe.cz

LIFE CRACKERS s chia nesolené BIO 90 g Lifefood

90 g
Česká republika
Bio
na dotaz

65 Kč s DPH

Recepty připravujeme, pokud chcete být informován(a) o novinkách přihlašte se prosím k odebírání novinek na hlavní stránce.
Děkujeme

Absolutně čisté raw krekry. Dokonalá chuť a křupavost. Zlaté lněné semínko a sílou nabitá chia semínka jsou důkazem, že v jednoduchosti je síla. Bohaté na protein, vlákninu a obrovské množství výživných látek. Návrat do lůna čisté přírody.

Nejčistší krekry, jaké jsme pro vás vymysleli. Bez soli, bez koření, bez bylinek - čistá chuť zlatého lněného semínka a semínek chia. Vhodné pro SOS stravu (Salt-Oil-Sugar-free diet).

Založené na zlatém lněném semínku, které je bohaté na omega-3 mastné kyseliny, lignany a vlákninu. Obohacené na protein bohatými chia, které obsahují obrovské množství dalších výživných látek. Nízký obsah cukrů, vysoký obsah vlákniny a rostlinného proteinu.

Lifefood lněné raw krekry jsou pomalu sušené při teplotě do 42 °C, takže si uchovávají všechny výživné látky. Jsou vyráběny pouze z těch nejlepších BIO surovin od našich dodavatelů, bez lepku, vegan a ručně připravované.

Křupavé lněné krekry jsou vhodné jako výživná zdravá svačinka nebo oběd, vynikající jsou samy o sobě, nalámané do salátu či s pomazánkou nebo dipem. Možností je nepočítaně a vždy máte jistotu, že pro své tělo děláte to nejlepší

Výživové údaje ve 100 g:
Energetická hodnota: 2377 kJ / 570 kcal
Tuky: 44 g
- z toho nasycené: 4 g
Sacharidy: 2 g
- z toho cukry: 2 g
Vláknina: 29 g
Bílkoviny: 19 g
Sůl: 0,08 g
1 BE / BEU = 500 g

Složení: lněné semínko zlaté* (90%), chia semínka (Salvia hispanica)* (10%)
Země původu: Česká republika

Výrobce: Lifefood

Informace pro alergiky: může obsahovat stopy ořechů, sezamového a hořčičného semínka, sóji a celeru
Skladování: uchovejte v suchu, temnu a chladu

Váha: 90 g

Popis
Složení
© 2014 - 2019 Paleo-Doupě.cz