+420 725 512 549
info@paleo-doupe.cz

Lifebar plus čokoláda a konopný protein BIO 47 g

47 g
Bio
na dotaz

35 Kč s DPH

Recepty připravujeme, pokud chcete být informován(a) o novinkách přihlašte se prosím k odebírání novinek na hlavní stránce.
Děkujeme

Energy tyčinky jsou skvělým zdrojem energie a vitality pro jakoukoliv příležitost, ať už na cestu do školy či do kanceláře nebo před sportovním utkáním. Obsahují širokou škálu vitamínů, minerálů a esenciálních živin. Jsou vyráběny pouze z celistvých rostlinných ingrediencí nejvyšší kvality zpracovávaných při nízké teplotě, bez obsahu rafinovaných cukrů, sladů, umělých sladidel, extrudátů, škrobů, ztužených tuků a lepku. Tyčinky jsou slazené pouze sušeným ovocem a jsou vyráběné za studena při teplotě nepřesahující 40°C. Lifebar je výtečnou a praktickou svačinkou k doplnění energie, která se vejde do každého batohu, tašky či kabelky.

Výrobce: Lifefood 

Váha: 47 g 

Složení: datle BIO, mandle BIO, para ořechy BIO, chia semínka BIO ( 4% ), pistácie BIO ( 4% ), pekanové ořechy BIO, sezamová semínka BIO, kokos BIO, sušená šťáva z mladého ječmene BIO (1,5 % ), panenský kokosový olej BIO, mletá vanilka BIO 

ALERGEN: sezam, ořechy 

Země původu: EU 

Průměrná výživná hodnota ve 100 g produktu:
Energetická hodnota: 1749 kJ / 418 kcal 
tuky: 24 g, z toho nasycené 6 g
bílkoviny: 8 g
sacharidy: 41 g, z toho jednoduché cukry 37 g
vláknina: 10 g

Popis
Složení
© 2014 - 2019 Paleo-Doupě.cz