+420 725 512 549
info@paleo-doupe.cz

Opravdové jídlo pro děti

400 g
Česká republika
na dotaz

290 Kč s DPH

Recepty připravujeme, pokud chcete být informován(a) o novinkách přihlašte se prosím k odebírání novinek na hlavní stránce.
Děkujeme

V současnosti je velmi těžké se orientovat ve všemožných doporučeních, jak máte krmit svoje dítě. Něco říká pediatr, něco slyšíte v reklamě, něco vaše maminka a zcela opačný názor může mít zase vaše kamarádka.

Nakonec člověk vůbec neví, co si z toho všeho má vybrat a co je správně.

I já jsem si tím prošla, ale čím více jsem se do tématu stravy pouštěla, tím více mi vykrystalizovalo pojetí, které je postavené na jednoduchých, logických principech, které jsou navíc i podloženy současnými vědeckými studiemi a které podporuje lidské tělo v jeho správném fungování tak, jak to příroda původně zamýšlela.

Tím pojetím je paleo stravování a všechny základní informace o tomto stylu stravy jsem sepsala do KOMPLETNÍHO PRŮVODCE.   

 

Pojďte zbořit výživové mýty ve své hlavě a dozvědět se, jak opravdu funguje lidské tělo a jakým jídlem své dítě můžete podpořit, aby z něj rostl aktivní, zdravý a energií nabitý člověk.

 

Kdo je autorka Tereza Broschová?

 

Tereza Broschová je výživová poradkyně a propagátorka životního stylu paleo.

K výživě se dostala před lety kvůli zdravotním problémům svého staršího syna a svět zdravého stravování a smysluplný životní styl paleo jí učaroval natolik, že se rozhodla věnovat se mu i profesně.

V současné době se nejvíce zabývá dětskou stravou a výsledkem je právě tato kniha.

Složení není dostupné. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Popis
© 2014 - 2018 Paleo-Doupě.cz