+420 725 512 549
info@paleo-doupe.cz

Rybí olej 250 ml

250 g
skladem (2 ks)

399 Kč s DPH

Recepty připravujeme, pokud chcete být informován(a) o novinkách přihlašte se prosím k odebírání novinek na hlavní stránce.
Děkujeme

Lososí olej je přírodním zdrojem omega 3 mastných kyselin. Normální lososový olej jich však obsahuje pouze 20 až 25 %, ale tento výtažek je koncentrovaný a proto obsahuje 38 % Ω3! Navíc je tento produkt obohacen o velice kvalitní koenzym Q10, který vyrábí Japonská firma Kaneka. Je jen a pouze z rostlinných zdrojů a získaný kvašením. Obsahuje také všechny formy vitaminu E, celé spektrum tedy alfa-tokoferol, beta, delta i gama-tokoferol. Tímto bylinným extraktem se zjemní chuť celého oleje, a proto není tak klasicky rybí.

Produkt je velmi stabilní díky obsahu mnoho přírodních tokoferolů a extraktu z rozmarýnu, které brání Ω3-mastným kyselinám v oxidaci. Dále obsahuje DHA, EPA. Kombinace Ω3 mastných kyselin a tokoferolů koenzymu Q10 má pozitivní vliv na celý organizmus. Tyto dvě látky mají synergistický účinek a vzájemně podporují svoji vstřebatelnost.
Hlavní výhody: • Více než 3 krát více EPA a téměř 2x více DHA než běžný losový olej! • Obsahuje velké množství přírodních tokoferolů a koenzym Q10, který je v této formě velmi stabilní. • Absence rybího odéru • 1 lžíce = 30!!! Ks kapslí rybího oleje běžných výrobků na našem trhu. Jedna polévková lžíce (~ 15 ml)

Použití: Denně 1-2 polévkové lžíce, nejlépe s jídlem, ale i na salát či k přípravě jídla (bez tepelné úpravy oleje).

Výrobce: Synergy Tech 

Obsah: 250 ml

Složení: standardizovaný filtrovaný lososový olej, přírodní tokoferoly, Ubidecarenone (vyrobený z rostlinného kvašení Q10 koenzymu), citron olej 

Země původu: EU 

ALERGEN: ryby

Popis
Složení
© 2014 - 2018 Paleo-Doupě.cz