+420 725 512 549
info@paleo-doupe.cz

SLEVA Lifebar plus chia semínka a mladý ječmen 47 g

47 g
Česká republika
Bio
na dotaz

25 Kč s DPH

Recepty připravujeme, pokud chcete být informován(a) o novinkách přihlašte se prosím k odebírání novinek na hlavní stránce.
Děkujeme

SLEVA PRODUKTU SKONČILA DOBA MINIMÁLNÍ TRVANLIVOSTI - PŮVODNÍ CENA 35,-

 

Energy tyčinky jsou skvělým zdrojem energie a vitality pro jakoukoliv příležitost, ať už na cestu do školy či do kanceláře nebo před sportovním utkáním. Obsahují širokou škálu vitamínů, minerálů a esenciálních živin. Jsou vyráběny pouze z celistvých rostlinných ingrediencí nejvyšší kvality zpracovávaných při nízké teplotě, bez obsahu rafinovaných cukrů, sladů, umělých sladidel, extrudátů, škrobů, ztužených tuků a lepku. Tyčinky jsou slazené pouze sušeným ovocem a jsou vyráběné za studena při teplotě nepřesahující 40°C. Lifebar je výtečnou a praktickou svačinkou k doplnění energie, která se vejde do každého batohu, tašky či kabelky.

Výrobce: Lifefood 

Váha: 47 g 

Složení: datle BIO, mandle BIO, konopný protein v prášku BIO, dýňová semínka BIO, mandlová pasta BIO, raw čokoláda BIO ( 9% raw kakaová hmota BIO, raw kakaový prášek BIO, obsah kakaové sušiny 100% ), panenský kokosový olej BIO, spirulina prášek BIO ( 1% ), mletá vanilka BIO 

ALERGEN: ořechy 

Země původu: EU 

Průměrná výživná hodnota ve 100 g produktu:
Energetická hodnota: 1707 kJ / 409 kcal 
tuky: 22 g, z toho nasycené 5 g
bílkoviny: 15 g
sacharidy: 37 g, z toho jednoduché cukry 31 g
vláknina: 11 g

Popis
Složení
© 2014 - 2019 Paleo-Doupě.cz