+420 725 512 549
info@paleo-doupe.cz

Spirulina prášek 100 g Nature7

100 g
Čína
na dotaz

129 Kč s DPH

Recepty připravujeme, pokud chcete být informován(a) o novinkách přihlašte se prosím k odebírání novinek na hlavní stránce.
Děkujeme

Zelenomodrá sinice spirulina patří k nejstarším organizmům na zemi. Přirozeně se vyskytuje převážně v tropických a subtropických jezerech. Sinice žijí hlavně ve vodě, ale i v půdě a v extrémních oblastech jako pouště, nebo polární oblasti.

Sinice rodu Arthrospira (komerčně známá jako Spirulina) se pěstuje za účelem výroby vitamínových tablet a prášku. Spirulina ve formě tablet se snadno užívá, k její výrobě jsou však potřebné přidané látky. Spirulina ve formě prášku může být pro někoho obtížněji uživatelná, neobsahuje však žádné přidané látky, je tedy 100% přírodní. Obě formy mají své výhody a nevýhody. Spirulina obsahuje celou řadu vitamínů skupiny B, včetně B12, vitamíny C, D, E, A, K. Spirulina je bohatá na minerály, stopové prvky, enzymy a obsahuje vysoké množství chlorofylu a dalších prospěšných barviv. Obsahuje více než 50% proteinů, 8 základních aminokyselin, což z ní činí komplexní bílkovinu.
Spirulina nabízí výživu, posílení a ochranu organizmu. Podporuje zlepšení různých zdravotních nedostatků např. anémie, diabetes, astmatu, kardiovaskulárních onemocnění, artritidy, upravuje hladinu cholesterolu, posiluje imunitu aj.


Použití: Doporučené denní dávkování jako doplňku stravy - 2x denně 1 čaj lžičku rozmíchat ve vodě či koktejlu a vypít. Nepoužívat kovové nádoby a lžičky. 

UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Udržujte mimo dosah dětí. Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Výrobce: Nature7


Váha: 100 g


Složení: přírodní řasa spirulina


Země původu: Čína


Průměrná výživná hodnota ve 100 g produktu:

Energetická hodnota: 1187 kJ / 280 kcal

tuky: 2,29 g

bílkoviny: 61,66 g

sacharidy: 3,2 g

Popis
Složení
© 2014 - 2019 Paleo-Doupě.cz