+420 725 512 549
info@paleo-doupe.cz

Tandoori masala 100 g TRS

100 g
Indie
skladem (1 ks)

49 Kč s DPH

Recepty připravujeme, pokud chcete být informován(a) o novinkách přihlašte se prosím k odebírání novinek na hlavní stránce.
Děkujeme

Koření na grilování Masala tandúri (Tandoori Masala) - směs koření masala tandúri je podle slov našich zákazníků to nejlepší koření na grilování! Masala tandúri skutečně patří mezi naše nejprodávanější koření na grilování.

Použití: Tandúri masala je směs koření speciálně namíchaná pro pečení a grilování. Můžete ji použít i ke smažení na pánvi a masala tandoori dodá pokrmu „pečenou“ příchuť. Toto koření má specifickou vůni, která je ostrá a velmi kořeněná. Masala tandúri má pikantní jemně kyselou chuť, které dominuje koriandr a římský kmín.


Výrobce: TRS 

Váha: 100 g 

Složení: sůl, koriandr, hořčice, extrakt z řepy (barvivo), pískavice - řecké seno, česnek, černý pepř, cibulový prášek, skořice, římský kmín (kumín), chilli, muškátový oříšek, zázvor, kardamon, hřebíček, paprika, celer, extrakty koření, bobkový list. Přírodní barviva (paprika, kurkuma, oxid železitý), citronový olej a protispékavá a hrudkující látka (oxid křemičitý).

ALERGEN: hořčice, celer 

Země původu: Indie

Popis
Složení
© 2014 - 2019 Paleo-Doupě.cz